Yüzme havuzu yapımı, Aquapark yapımı, Havuz Şişme üst Kapama

Şişme Havuz Kapama

 

Kış aylarında Soğuk havalarda Kapalı Şişme Yüzme Havuzunda Sıcacık bir ortamda yüzme havuzundan faydalanmak mı istiyorsanız O zaman Doğru Adrestesiniz denmektir. Soğuk havada Kapalı Şişme Havuzunda Yüzmek istiyorsanız, eğlenmek istiyorsanız? O zaman Bizi Arayın. 

 

Yan Duvarları beyaz veya farklı renker, tavan ise seçilen standart 2 renkten oluştuğu için birisini seçmeniz gerekir.

Şeffaf malzemeler, Renkli malzemelere göre daha dayanıklığı daha düşük olduğu için büyük Dome`lerde tavsiye edilmemektedir.

Sistem iç ortam ile dışarı ortamına göre az bir basınç farkı sağlayacak şekilde hava takviyesi ile ayakta durdurmaktayız. Aradaki farkı ise Blower sistemi vasıtası ile ayakta durdurmaktayız.

Şişirme yapıldıktan sonra Blower'ler sadece sızıntı baloncuk kaçakları dengelemek ve korumak amacı ile çalıştırılmaktadır.  

 

 

 

Zemin üzerine 50cm’de bir yerleştirilerek 13mm çaplı özel çelik ankrajlar ile bağlanır. Yaz aylarında ise kaldırıldığında, taşıyıcı kancalar bu dubellerden sökülür ve özel paslanmaz çelik tapalar vidalanır. Böylece havuz üzeri açıldığı zaman zemindeki ankrajlar kullanıcıların ayaklarına zarar vermez, rahatsız etmez, çevrenin görüntüsünü bozmaz. Kışın ise eski haline getirerek havuz kenarlarında inşaat işi olmaz.

 

 

 

Kullandığımız Malzemelerimiz çok kaliteli bir malzemedir. Yüzme havuzlarında havuz suyunun ısıtılması- iç ortamın'da ısınmasını, iç makan havanın değişmesi vb. şeyleri sağlamaktadır. Dış ortamın güneşli olması'da iç mekanın ısınmasını daha çabuk sağlar. Güneşli havalarda Elektrikten tasarruf sağlar.

Kapalı havuza girişler fermuarlı giriş veya döner giriş kapısı olarak ayarlanır, isteğe göre değiştirilir.

İsteğe bağlı olarakta özürlü vatandaşlarımıza uygun giriş kapısı veya daha değişik tekliflerle alternatiflerimizi sunmaktayız.